غرفه سازی

غرفه سازی ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق موسسه شرکت کننده و ایده خلاق طراح و سازنده که به منزله ویترینی خاص و مجلل است برای نمایش انواع فعالیتها و تکنیک های فروش. به کلامی دیگر،غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است و باعث جلب توجه و ماندگاری شرکت شما در ذهن بازدیدکنندگان خواهد شد و تاثیر بالایی در بازدید از غرفه شما نصبت به سایر غرفه های نمایشگاهی دیگر دارد.

غرفه مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش و گفتگو درباره محصولات و خدمات استفاده میکند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

ماندگاری غرفه در اذهان بازدیدکنندگان به تنهایی معیاری با ارزش برای تعیین موفقیت غرفه است. در نتیجه بسیاری از شرکتها به دنبال افزودن تعداد بازدید کنندگانی هستند که غرفه آنها را به خاطر بسپارند. تعداد بازدید کنندگانی که غرفه را می بینند و بعد از نمایشگاه نام شرکت، محصولاتش یا هر دو را به خاطر می سپارند، ماندگاری در ذهن را اندازه گیری می کند.

ماندگاری در ذهن تا آنجا ارزشمند است که تاثیر غرفه را از دامنه نمایشگاه فراتر می برد. این امر به نوبه خود در تاثیر بر تصمیم گیری برای خرید و همکاری با شما کمک می کند و آگاهی از محصول و فعالیت های شرکت را در مدتی طولانی تر موجب می شود.

مجتمع آلتینای با پرسنلی مجرب و کارآزموده و برسی دقیق تمامی نیازهای شما برای شرکت در نمایشگاه های مختلف داخلی و خارجی ، داشتن گرید A ، در ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی با تجهیزات کامل ، بهیه سازی فضای محدود شما ، گارانتی تحویل به موقع ، طراحی و اجراء طبق قوانین انجمن غرفه سازان کشور ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

با ما در اوج بمانید و با خیال راحت بدون هیچ نگرانی در مورد تبلیغات ، بروی فعالیت های خود جهت شرکت در نمایشگاه تمرکز نمائید و این مهم را به ما بسپارید ، افتخار ما همراهی شما در تمامی مراحل حتی پس از پایان نمایشگاه و ارائه مشاوره های تخصصی در مورد برسی تمامی فرصت های ایجاد شده برای کسب و کار شما در زمان برگزاری نمایشگاه و به سرانجام رساندن آنها می باشد.

 

همین الان با ما تماس بگیرید …

۷۷۵۰۹۴۴۱ – ۰۲۱

۷۷۶۸۷۶۰۷ – ۰۲۱

۲۸۷۷۰۵۸ – ۰۹۱۲

همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته اماده خدمات رسانی به شما عزیزان گرامی می باشند.

 

 برای دریافت استعلام قیمت آنلاین میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمائید.

 

غرفه سازی

شما میتوانید از این بخش بصورت 24 ساعته شبانه روزی و بدون تعطیلی استعلام قیمت آنلاین خود را از کارشناسان ما دریافت نمائید.
  • مثال : 12/02/1396
  • مثال : ابعاد 12*4.5 متر مربع
  • مثال : قرمز،آبی،زرد،نارنجی،بنفش و ...
  • تصویر جانمایی یا پلان غرفه به نقشه ای گفته میشود که برگزار کننده به شرکت کننده جهت ساخت غرفه ارائه می نماید.
  • اگر غرفه ای برایتان جذاب بوده و میخواهید غرفه شما هم شبیه به آن طراحی و ساخته شود لطفا تصویر آن را برای ما ارسال نمائید.
  • مثال : 7/500/000 تومان

 

غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی غرفه سازی