غرفه سازی

مجتمع غرفه سازی و تبلیغات آلتینای به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور و با دارا بودن گرید A غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی با سابقه درخشان در زمینه غرفه سازی و فعالیت های نمایشگاهی مشغول به فعالیت میباشد. این مجتمع غرفه سازی با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و اکیپ مجرب در زمینه ساخت غرفه در بالاترین کیفیت، کوتاه ترین زمان ساخت و هزینه تمام شده پایین و همچنین انبارهای مستقل تجهیزات نمایشگاهی (تجهیزات نور پردازی مدرن،مبلمان،تلوزیون شهری،آبسرد کن،کف پارکت،سیستم های صوتی،میز و صندلی،لایت باکس،گل آرایی و..)، تمامی نیاز مشارکت کنندگان محترم را در زمینه برگذاری همایشها و غرفه سازی براورده می نماید.

آتلیه طراحی اختصاصی ما با تیم خلاق و کارآزموده آماده ارائه طرح های فوق تخصصی و ایده پردازی های خلاقانه برای پیشبرد اهداف شما عزیزان می باشند و هر آنچه را که به تصویر خواهیم کشید را در واقعیت ساخته و تقدیم حضورتان می نمائیم.

این مجتمع در طول سالیان دراز فعالیت خود و سابقه درخشان ۱۵ ساله افتخار همکاری با برند های مطرح داخلی و خارجی را در طراحی و ساخت انواع سازه های نمایشگاهی ارزی و ریالی داشته است.

در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان ما بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی تماس تلفنی داشته باشید.

۰۹۱۲۲۸۷۷۰۵۸

غرفه سازی

شما میتوانید از این بخش بصورت 24 ساعته شبانه روزی و بدون تعطیلی استعلام قیمت آنلاین خود را از کارشناسان ما دریافت نمائید.
  • مثال : 12/02/1396
  • مثال : ابعاد 12*4.5 متر مربع
  • مثال : قرمز،آبی،زرد،نارنجی،بنفش و ...
  • تصویر جانمایی یا پلان غرفه به نقشه ای گفته میشود که برگزار کننده به شرکت کننده جهت ساخت غرفه ارائه می نماید.
  • اگر غرفه ای برایتان جذاب بوده و میخواهید غرفه شما هم شبیه به آن طراحی و ساخته شود لطفا تصویر آن را برای ما ارسال نمائید.
  • مثال : 7/500/000 تومان

 

title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title% title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%title%