ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای
سابقه استفاده از پارچه برای پوشاندن، بسته بندی کردن و حمل کالاها به زمان اختراع پارچه یعنی چیزی در حدود هشت هزار و پانصد سال پیش می‌رسد. درست از زمانی که از پارچه برای پوشاندن بدن به عنوان لباس استفاده شد، انسان‌ها برای نگهداری و حفاظت از کالاهای ارزشمند خود از پارچه استفاده می‌کردند. بقچه کردن یکی از قدیمی‌ترین  شیوه‌های بسته بندی و حمل به حساب می‌آید.  ساختن  زنبیل با الیاف گیاهی  برای حمل کالاهای کشاورزی باعث به وجود آمدن ایده ساختن ساک دستی پارچه ای شد. با به کار بردن خلاقیت و سلیقه و تغییر شکل  بقچه ها و اضافه کردن دسته هایی برای حمل ساک دستی پارچه ای   برای حمل کالاهای سبک‌تر به وجود آمد.
سابقه تولید ساک دستی پارچه ای
قبل از شکل گیری صنعت منسوجات غیر بافته، عموماً ساک دستی پارچه ای  از پارچه‌هایی با الیاف طبیعی مانند کنف، کتان و پنبه تهیه می‌شد. امروزه این پارچه ها از قیمت بالایی برخوردار هستند و طبیعتاً برای تولید انبوه ساک‌های دستی پارچه‌ای صرفه اقتصادی ندارد. تا قبل از سال 1990 بیشتر از ساک‌های کاغذی در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شد. اثر منفی استفاده از ساک‌های کاغذی بر محیط زیست و طبیعت با استفاده بیشتر از این محصولات گسترده‌تر می‌شد. از آنجا که کاغذ در طبیعت به راحتی تجزیه شده و از میزان آلایندگی کمی برخوردار است، در نگاه اول جایگزین بسیار خوبی برای مقابله با افزایش روز افزون کیسه‌های نایلونی و پلاستیکی به شمار می‌آمد . اما از طرف دیگر تخریب جنگل‌ها و قطع درختان برای تولید کاغذ، عملاً با کاهش اثر خود پالایی طبیعت و افزایش میزان کربن دی اکسید و انواع آلاینده‌ها توجه گروه‌های دوستدار محیط زیست را به این نکته جلب کرد و جنبش‌هایی برای کاهش مصرف کاغذ به وجود آمد. بعد از سال‌های 1990 دوباره استفاده از کیسه‌های نایلونی و پلاستیکی رواج روزافزونی پیدا کرد. با پا به عرصه گذاشتن پارچه‌های غیر منسوج یا نبافته  (non-woven fabrics) تحول عظیمی در صنایع تولید ساک دستی پارچه‌ای به وجود آمد. این پارچه‌ها که به پارچه‌های اسپان باند معروف هستند از رشته‌های الیاف یا فلامنت از مواد اولیه‌ای نظیر پلی استر و پلی پروپیلن  ساخته می‌شوند و به علت فراوانی مواد اولیه که از مواد پتروشیمی به حساب می‌آیند این پارچه‌ها نسبت به پارچه‌های بافته که دارای تار و پود هستند از قیمت بسیار نازل‌تری برخوردارند. مواد اولیه ارزان و روش تولید ساده باعث اقتصادی شدن محصولات تولیدی از این نوع پارچه می‌شود.

 

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه‌ای وسیله بسیار مناسبی است که برای حمل و نقل و بسته بندی لوازم و کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های مطرح ساک های دستی پارچه ای، امکان درج انواع تبلیغات بر روی آن‌ها است. فروشگاه‌ها یا نمایشگاه‌های مختلف با درج نام یا لوگوی برند خود روی این ساک‌ها و قرار دادن کالای خریداری شده توسط مشتری در آن، عملاً بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای، مشتری را به یک تبلیغ کننده کالای خود در تمام مسیرهایی که رفت و آمد می‌کند تبدیل می‌کنند. استفاده از رنگ‌های جذاب در پارچه تولید ساک دستی و همینطور استفاده از رنگ‌های درخشان در چاپ روی آن‌ها می‌تواند آن‌ها را به یک بنر تبلیغاتی برای صاحبان برند تبدیل نماید. علاوه بر این ساک های دستی پارچه‌ای خرید، به علت مقاومت زیاد در برابر تحمل وزن کالا و عدم پاره یا سوراخ شدن و تغییر شکل ندادن در اثر فشار وزن کالای حمل شده، از جذابیت بیشتری برای مشتریان برخوردارند.
امروزه افزایش استفاده از کیسه‌های نایلونی و پلاستیکی باعث پراکندگی بسیار زیاد آن‌ها در طبیعت و همینطور ایجاد آسیب برای محیط زیست و جانداران شده است. گذشته از آن وزن کم کیسه‌های نایلونی باعث می‌شود تا به راحتی توسط باد در محیط پراکنده شوند و تا مسافت‌های دور جا به جا شوند. کیسه‌های پلاستیکی که در دریاها و اقیانوس‌ها پراکنده شده‌اند باعث به خطر افتادن جان بسیاری از جانداران می‌شوند. همینطور پراکندگی کیسه‌های نایلونی باعث ایجاد مناظر زشت در طبیعت شده و از آنجا که تجزیه و بازگشت مواد پلاستیکی به طبیعت مستلزم سپری شدن زمان بسیار طولانی است، تا سال‌های متمادی ما شاهد وجود آن‌ها در طبیعت خواهیم بود. جنس مقاوم، طراحی زیبا و امکان استفاده چند باره از کیسه‌های خرید پارچه‌ای و همینطور امکان بازیافت آن‌ها باعث گسترش تولید این ساک دستی های پاچه‌ای شده است.
این نوع ساک پارچه‌ای از جنس غیر منسوج یا غیر بافته تولید می‌شود که به آن ساک پارچه ای سوزنی نیز می‌گویند. علت نامگذاری سوزنی به روش تولید این پارچه‌ها مربوط می‌شود. به این صورت که برای تولید این پارچه، الیاف مصنوعی به صورت‌های مختلف در کنار هم قرار گرفته و بوسیله دستگاه سوزن زنی (NEEDLING MACHINE) و سپس عبور از میان غلتک‌های گرم،  الیاف به صورت متراکم در می‌آیند و در هم تنیده می‌شوند. درست همان روشی که از قرن‌ها قبل با کوبیدن پشم و در هم فرو رفتن الیاف، نمد تولید می‌شده است. یکی از مزایای این نوع پارچه راحتی چاپ بر روی آن است و امکان تثبیت و نشستن رنگ بر سطح آن، عملاً آن را به نوعی بوم نقاشی برای ایجاد انواع طرح‌ها با رنگ‌های متنوع تبدیل می‌کند.
طرح‌ها، لوگوها و نوشته‌های چاپ شده بر این پارچه‌ها دارای ماندگاری بسیار بالا بوده و با شستشو نیز پاک نخواهد شد. چاپ بر روی ساک پارچه‌ای تبلیغاتی به روش چاپ سیلک صورت می‌گیرد و می‌توان رنگ‌های دلخواه را برای چاپ این تبلیغات انتخاب نمود. رنگ‌های با کیفیتی که در چاپ طرح بر روی ساک پارچه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای مقاومت بالایی نسبت به رطوبت و عوامل شیمیایی و فیزیکی هستند تا به مرور زمان و در برخورد با آب وتماس با محیط اطراف از بین نرود. روش چاپ سیلک بر روی ساک پارچه‌ای خرید، توسط یک پارچه توری با سوراخ‌های بسیار ریز صورت می‌گیرد که مخصوص چاپ تصاویر بر روی هر گونه سطوح است. معمولاً از چاپ سیلک برای چاپ انواع طرح‌ها روی بسیاری از کالاهای تبلیغاتی استفاده می‌شود. انواع لیوان، ماگ، جاسوئیچی و خودکار از جمله وسایلی هستند که با چاپ سیلک می‌توان آنها را به هدایای تبلیغاتی تبدیل کرد.

موارد استفاده ساک‌های پارچه ای
امروزه ساک‌های پارچه‌ای خرید موارد استفاده بسیار متنوعی پیدا کرده‌اند و روز به روز بر دامنه موارد استفاده آن افزوده می‌شود.

در حال حاضر از این نوع ساک‌ها به عنوان بسته بندی و کاور وسایل، بسته بندی انواع میوه، حبوبات و برنج و بسته بندی کیف و کفش استفاده می‌شود.

حتی بسیاری از تولیدکنندگان لوازم خانگی برای بسته بندی کالای خود و هم به منظور ایجاد یک لایه محافظتی،  از ساک های اسپان باند استفاده می کنند.

از موارد استفاده دیگر می‌توان به کاور مواد اولیه و محصولات در انبار کارخانجات، کاور کامپیوتر و لوازم جانبی آن اشاره کرد.

بسیاری از تولید کنندگان البسه  از جمله کت و شلوار  امروزه از این نوع پارچه‌ها به عنوان کاور استفاده می‌کنند.

پارچه‌های اسپان باند قابلیت استفاده به عنوان دستمال در مقیاس صنعتی و خانگی را نیز دارا هستند.

در صنایع مبل سازی و صنایع کیف و کفش و حتی صنایع نظامی پارچه‌های غیر منسوج کاربری خاص خود را پیدا کرده‌اند.

این پارچه‌ها امروز جای بنرهای تبلیغاتی را گرفته‌اند و به جای چاپ بر روی پلاستیک، چاپ بنرها بر روی پارچه‌های اسپان باند امکان پذیر است.
بسته به نوع کاربری ساک‌های پارچه ای، مقاومت و استحکام آن‌ها در برابر نیروی وزن کالا حمل شونده، بایدبه اندازه‌ای باشد که امکان پارگی و سوراخ شدگی وجود نداشته باشد.

ضخامت پارچه‌های اسپان باند مانند مقیاسی که برای کاغذ به کار می‌رود، بر اساس گرم بر متر مربع نشان داده می‌شود.

وقتی از اسپان گرماژ 30 صحبت می‌کنیم، یعنی یک متر مربع از پارچه 30 گرم وزن دارد که البته این نشان دهنده سبکی زیاد و در نتیجه ضخامت کم و مقاومت کم پارچه است.

معمولا برای ساخت ساک دستی پارچه‌ای برای حمل کالا، گرماژ 60 تا 90 را در نظر می‌گیرند که از مقاومت کافی در برابر وزن کالا برخوردار باشند.
پارچه‌های سوزنی یا اسپان باند برای دوخته شدن نیازی به نخ و سوزن ندارند.

از آنجا که جنس الیاف این پارچه از مواد پلی اتیلن و پلی استر است، وسیله‌ای که بتواند حرارت مناسب برای ذوب این الیاف ایجاد کند، قادر است با ذوب کردن لایه‌های پارچه و پرس کردن آن‌ها، کار دوخت را انجام دهد.

البته گاهی برای زیباتر شدن و شکیل‌تر شدن کار برروی پارچه‌هایی با گرماژ بالا، از دوخت خیاطی سوزن و نخ استفاده می‌شود.

یکی از راه‌های  دوختن پارچه‌های اسپان باند که به تازگی بیشتر متداول شده است استفاده از دستگاه‌های اولتراسونیک است.

دستگاه‌های التراسونیک با ایجاد امواج صوتی فراصوت باعث ایجاد گرما می‌‌شوند.

گرمای ایجاد شده توسط این دستگاه‌ها توسط نازل‌هایی روی پارچه اعمال می‌شود که همزمان علاوه بر دوختن و به هم چسباندن لایه‌های پارچه کار برش زدن پارچه را نیز انجام می‌دهد.

در هر دو روش التراسونیک و پرس گرم اساس کار بر ایجاد گرما و در هم ذوب کردن لایه‌های پارچه برای به هم چسباندن آن‌ها است.

آلتینای و چاپ ساک‌های دستی پارچه ای
در مجموعه آلتینای کار چاپ بر روی ساک‌های دستی هم از انواع کاغذی و هم پارچه‌ای صورت می‌گیرد.

از آنجا که ساک‌های پارچه‌ای قیمت مناسب‌تری نسبت به ساک‌های کاغذی یا مقوایی دارند،  ترجیح بسیاری از مشتری ها  استفاده از ساک‌های پارچه‌ای است.  اگر به دنبال بهترین نوع بسته بندی کالا یا وسیله‌ای برای حمل کالا باشید، ساک‌های پارچه‌ای رتبه اول مناسب ترین قیمت و با دوام ترین جنس را به خود اختصاص می‌دهند.

چاپ روی ساک دستی پارچه‌ای بهترین گزینه برای ارائه محصولات کاتالوگ‌ها ، هدایا ، نمونه کار و مرسولات کوچک در یک بسته بندی سازمانی و لوکس است.
نکته حائز اهمیت امکان ارائه ساک‌های دستی در ابعاد و سایز‌های گوناگون مورد نیاز مشتری است که هیچ محدودیتی نداشته و قابل اجرا است.

شکل های قابل ارائه ساک‌ها به صورت فلت یا تخت، به صورت کف کاست و یا در شکل سه طرف کاست هستند.
ظرفیت حمل و ابعاد کالای حمل شونده بر شکل  ظاهری و ساختار ساک دستی تاثیرگذار است.

ساک‌های دستی با توجه به کاربرد و نوع جنس مصرفی معمولاً به دسته بندی‌های زیر تقسیم می‌شوند:
شاپینگ بگ یا ساک دستی خرید که معمولاً برای مصارف فروشگاهی استفاده می‌شوند  ابعاد بزرگتری دارند و معمولاً از  پارچه‌هایی با گرماژ بالاتر ساخته می‌شوند.
کَریِر بگ، بیشتر از انواع ساک‌های دستی فلت  هستند که برای  قرار دادن انواع کاتالوگ‌ها، برشورها و مجله ها در مصارف نمایشگاهی، سازمانی و اداری استفاده می شوند.
گارمنت بگ برای کاور پوشاک و البسه  که در  فروشگاه‌های عرضه کیف و کفش و پوشاک همراه با چاپ نام برند فروشگاه و اطلاعاتی مانند  شماره تماس شعبات و … گیفت بگ که معمولاً در سایزهای کوچک برای هدیه های تبلیغاتی استفاده می‌شود.
درمجموعه آلتینای بهترین کیفیت چاپ، مطابق با سلیقه و جزئیات  درخواست شده مشتری در حداقل زمان ممکن ارائه می‌شود.

حداقل تعداد سفارش ۵۰۰ عدد است.

جدول قیمت‌ها بر حسب ابعاد عمودی یا افقی بودن کار و یا مدل‌های فلت ساده، کف کاست، سه طرف کاست یا پاکتی و سایز نهایی ساک دستی ارائه شده‌اند.

دو نوع دستگیره بر روی ساک‌های دستی قابل اجرا هستند.

دسته موزی که در واقع جای خالی تعبیه شده بر بالای ساک دستی پارچه‌ای به عنوان دستگیره است و نوع دیگر دستگیره زنبیلی است که با اتصال دسته به بالای ساک ارائه می‌شود.

هزینه چاپ با رنگ‌های معمولی از قبیل مشکی، قرمز، آبی، سبز و…  در این جدول مشخص شده است.

چاپ با رنگ‌های طلایی و نقره‌ای  نیز امکان اجرا بر روی ساک‌های دستی پارچه‌ای دارند که البته هزینه آن‌ها نسبت به رنگ‌های معمولی مقداری بالاتر است.

در مجتمع چاپ و بسته بندی آلتینای چاپ و تولید کاملاً اتوماتیک بوده و هیچ گونه دخالت دست در طی مراحل کار وجود ندارد و گارانتی تحمل وزن تا ۱۵ کیلوگرم  و همینطور گارانتی چاپ و کیفیت محصول نهایی  تضمین می‌شود.

این مجتمع توان تولید ۱۰ هزار عدد ساک دستی پارچه‌ای به صورت روزانه  را دارد و با ارائه قیمت‌های رقابتی و بسیار مناسب و طراحی نوآورانه و متفاوت با استفاده از بهترین مواد اولیه در رنگ بندی‌های متنوع  قادر به پاسخگویی به نیازها و سلایق مشتری‌ها است.

پیشنهاد میکنیم قبل از طراحی و چاپ ساک دستی حتما از تجربه کارشناسان ما استفاده نمایید.

کارشناسان ما با افتخار بصورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره تخصصی و استعلام قیمت به شما عزیزان می باشند

44230067 – 021

91003310 – 021

2877058 – 0912

1471018 – 0935

 

تخفیف ویژه جهت سفارشات بالای 5000 عدد

لیست قیمت کاملا آنلاین می باشد

 

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای
ساک دستی پارچه ای

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.