ماموریت ما

بالا بردن سطح کیفی و کمی تبلیغات شما در جهت افزایش وفاداری مشتریانتان و مطرح شدن برند شما در بین مشتریان مخاطب نصبت به سایر همکارانتان می باشد.

با توجه به گارانتی کامل محصولات و خدمات ما و عقد قرار داد رسمی و گارانتی زمان تحویل دیگر با خیالی آسوده بروی فعالیت های خو تمرکز کرده و امر تبلیغات را بدون هیچ گونه نگرانی به ما بسپارید.

متخصصین ما دلسوزانه و با روحیه کار گروهی در تمام ساعات شبانه روز پشتیبان مطمئن شما هستند.

کافیست شما تنها بروی فعالیت های روزمره خود تمرکز کنید.

چرا آلتینای ؟

مجتمع آلتینای با بکار گیری تجهیزات روز دنیا و کالیبراسیون آنها با شرایط میهن عزیزمان ایران و پرسنل کارآزموده و متعهد توانایی انجام کلیه فرآیند های چاپی را دارد.

لذا برای اثبات گفته های خویش تمامی سفارشات اختصاصی خود را از ابتدا تا انتها گارانتی نموده و این امکان فوق العاده را به مشتریان خود می دهد که بتوانند در هنگام چاپ به عنوان ناظر بر کلیه مراحل چاپ و پس از چاپ سفارش خود نظارت داشته باشند.

اینگونه خدمات آسودگی خیال را برای مشتریان عزیز و صاحبان برند های معتبر داخلی و خارجی فراهم نموده است تا افتخار انجام سفارشات خود را به ما بسپارند.

حامیان آلتینای

وفاداری و ارسال سفارشات بصورت منظم و ماهانه از سوی مشتریان وفادار باعث حمایت از مجتمع آلتینای بوده که به پاس تشکر برخی از آنها را نام می بریم :

کارخانه صنایع غذایی سحر همدان

کارخانه صنعتی جی لیان جی

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی فیدیبو

کارخانه صنعتی نوین گدازه

شرکت بازرگانی چسب متسان

و …

تاریخچه ما

شرکت چاپ آلتینای در سال ۱۳۸۴ با تلاش‌های مجید صفرزاده به عنوان یک واحد کوچک طراحی و چاپ و برخی از خدمات پس از چاپ تحت عنوان پارس گرافیک تاسیس شد و توانست در مدت کوتاهی با سرلوحه قرار دادن نیاز های مشتریان و برسی مشکلاتی که تا کنون وجود داشته با استفاده از استادان و پیشکسوتان این صنعت و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته ، پرسنلی دلسوز ، مجرب و کار آزموده پیشرفت گسترده ای را تجربه کند اما به علت تشابهات اسمی فرآوان در سال ۱۳۹۰ تصمیم بر ثبت برندی با نام آلتینای ( ماه طلائی ) گرفته شد .
در سالهای اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات پس از چاپ ، این مجموعه کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داد و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر تجهیز و ترفیع خدمات پس از چاپ ، در زمینه توسعه ماشین آلات و امکانات قبل از چاپ ، چاپ و خدمات پس از چاپ نیز به طور گسترده و وسیع رشد یافته و هم اکنون ارائه هر چه بیشتر و بهتر پروژه های چاپ و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان، خدمات شایان توجهی را ارائه می نماید.
این مجموعه منسجم ، فعال و هماهنگ پس از گذشت چند سال با توسعه همه جانبه ای که چه از نظر امکانات سخت افزاری و چه از نظر دانش روز متخصصین صنعت چاپ ، هر لحظه آمادگی آن را دارد تا کلیه خدمات خود را از طراحی تا تحویل پروژه چاپ شده ، با در نظر داشتن کیفیت درخور توجه و در کمترین زمان و هزینه ممکن به سفارش دهندگان ارائه نماید.
از اهداف اصلی مدیران این مجتمع ، مشتری محوری به طور مستمر و یکپارچه سازی فرآیندهای چاپی در جهت ارائه خدمات خلاق، نوین و مبتکرانه می باشد.
فواید مجتمع چاپ

یکی از مزایای مجتمع چاپ این است که کلیه خدمات قبل از چاپ ، چاپ و پس از چاپ را بصورت یکجا به مشتریان ارائه می کند که باعث بهبود کیفیت و سرعت چاپ و قیمت تمام شده مناسب می باشد .
شرکت چاپ آلتینای با کادری مجرب و پرسنل متخصص و با در اختیار داشتن ماشین آلات روز دنیا ، توان و تلاش مدیریتی بالا سعی در ارائه کارهایی با کیفیت و مطابق با نظر مشتری داشته و همواره مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده است .

100% Tested

100% Tested

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur et adipiscing elit. Int get commodo tristique odio, qui is aliquet ut.

High Quality Products

High Quality Products

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur et adipiscing elit. Int get commodo tristique odio, qui is aliquet ut.

What We Do

What We Do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur et adipiscing elit. Int get commodo tristique odio, qui is aliquet ut.

Our goal is clients’ success
and future growth

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet.Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil imper per tempor doming eros et accumsan et iusto odio.

title%

نوین گدازه مطلق

title%

متسان

title%

مبین نت

title%

سررسید

title%

ست اداری

title%

ساعت تبلیغاتی

title%

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

title%

خشکبار چرین

Expert help in realization
of any web project you consider

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo .

Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip .

title%

مهندس مجید صفرزاده

مدیر عامل مجتمع آلتینای

title%

استاد مزدک کیانی

مدیر آتلیه طراحی و ایده پردازی

title%

استاد مرتضی سلماسی

مدیر کنترل کیفیت و نظارت چاپ