ماموریت ما

بالا بردن سطح کیفی و کمی تبلیغات شما در جهت افزایش وفاداری مشتریانتان و مطرح شدن برند شما در بین مشتریان مخاطب نصبت به سایر همکارانتان می باشد.

با توجه به گارانتی کامل محصولات و خدمات ما و عقد قرار داد رسمی و گارانتی زمان تحویل دیگر با خیالی آسوده بروی فعالیت های خو تمرکز کرده و امر تبلیغات را بدون هیچ گونه نگرانی به ما بسپارید.

متخصصین ما دلسوزانه و با روحیه کار گروهی در تمام ساعات شبانه روز پشتیبان مطمئن شما هستند.

کافیست شما تنها بروی فعالیت های روزمره خود تمرکز کنید.

چرا آلتینای ؟

مجتمع آلتینای با بکار گیری تجهیزات روز دنیا و کالیبراسیون آنها با شرایط میهن عزیزمان ایران و پرسنل کارآزموده و متعهد توانایی انجام کلیه فرآیند های چاپی را دارد.

لذا برای اثبات گفته های خویش تمامی سفارشات اختصاصی خود را از ابتدا تا انتها گارانتی نموده و این امکان فوق العاده را به مشتریان خود می دهد که بتوانند در هنگام چاپ به عنوان ناظر بر کلیه مراحل چاپ و پس از چاپ سفارش خود نظارت داشته باشند.

اینگونه خدمات آسودگی خیال را برای مشتریان عزیز و صاحبان برند های معتبر داخلی و خارجی فراهم نموده است تا افتخار انجام سفارشات خود را به ما بسپارند.

حامیان آلتینای

وفاداری و ارسال سفارشات بصورت منظم و ماهانه از سوی مشتریان وفادار باعث حمایت از مجتمع آلتینای بوده که به پاس تشکر برخی از آنها را نام می بریم :

کارخانه صنایع غذایی سحر همدان

کارخانه صنعتی جی لیان جی

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی فیدیبو

کارخانه صنعتی نوین گدازه

شرکت بازرگانی چسب متسان

و …

تاریخچه ما

شرکت چاپ آلتینای در سال ۱۳۸۴ با تلاش‌های مجید صفرزاده به عنوان یک واحد کوچک طراحی و چاپ و برخی از خدمات پس از چاپ تحت عنوان پارس گرافیک تاسیس شد و توانست در مدت کوتاهی با سرلوحه قرار دادن نیاز های مشتریان و برسی مشکلاتی که تا کنون وجود داشته با استفاده از استادان و پیشکسوتان این صنعت و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته ، پرسنلی دلسوز ، مجرب و کار آزموده پیشرفت گسترده ای را تجربه کند اما به علت تشابهات اسمی فرآوان در سال ۱۳۹۰ تصمیم بر ثبت برندی با نام آلتینای ( ماه طلائی ) گرفته شد .
در سالهای اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات پس از چاپ ، این مجموعه کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داد و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر تجهیز و ترفیع خدمات پس از چاپ ، در زمینه توسعه ماشین آلات و امکانات قبل از چاپ ، چاپ و خدمات پس از چاپ نیز به طور گسترده و وسیع رشد یافته و هم اکنون ارائه هر چه بیشتر و بهتر پروژه های چاپ و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان، خدمات شایان توجهی را ارائه می نماید.
این مجموعه منسجم ، فعال و هماهنگ پس از گذشت چند سال با توسعه همه جانبه ای که چه از نظر امکانات سخت افزاری و چه از نظر دانش روز متخصصین صنعت چاپ ، هر لحظه آمادگی آن را دارد تا کلیه خدمات خود را از طراحی تا تحویل پروژه چاپ شده ، با در نظر داشتن کیفیت درخور توجه و در کمترین زمان و هزینه ممکن به سفارش دهندگان ارائه نماید.
از اهداف اصلی مدیران این مجتمع ، مشتری محوری به طور مستمر و یکپارچه سازی فرآیندهای چاپی در جهت ارائه خدمات خلاق، نوین و مبتکرانه می باشد.
فواید مجتمع چاپ

یکی از مزایای مجتمع چاپ این است که کلیه خدمات قبل از چاپ ، چاپ و پس از چاپ را بصورت یکجا به مشتریان ارائه می کند که باعث بهبود کیفیت و سرعت چاپ و قیمت تمام شده مناسب می باشد .
شرکت چاپ آلتینای با کادری مجرب و پرسنل متخصص و با در اختیار داشتن ماشین آلات روز دنیا ، توان و تلاش مدیریتی بالا سعی در ارائه کارهایی با کیفیت و مطابق با نظر مشتری داشته و همواره مشتری مداری را سر لوحه کار خود قرار داده است .

title%

مهندس مجید صفرزاده

مدیر عامل مجتمع آلتینای

title%

استاد مزدک کیانی

مدیر آتلیه طراحی و ایده پردازی

title%

استاد مرتضی سلماسی

مدیر کنترل کیفیت و نظارت چاپ