انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

امروزه پلاستیک ها ضرر های بسیاری را به محیط زیست وارد نموده اند.

بسیاری از کارخانه ها زباله هایی را به صورت مواد پلاستیکی تولید می کنند که می تواند باعث آسیب های جبران ناپذیری به محیط زیست شود.

در زمان هایی افراد از کیسه های پلاستیکی استفاده می کردند که باز امروزه نیز ما در زمینه خرید میوه و یا سبزیجات نیز شاهدش هستیم که افراد با کیسه های پلاستیکی جنس هایی که خریداری کرده اند را حمل می کنند.

ولی باز بر اساس تصمیماتی که گرفته اند، کیسه های مثل شاپینگ بگ ها وارد بازار شده اند.

شاپینگ بگ ها با توجه به مقاومتی که دارند می توانند از ایجاد زباله جلوگیری کنند. مزایای استفاده از شاپینگ بگ ها بسیار زیاد است، که در خرید کردن و یا برای حمل برخی وسایل می توانیم از شاپینگ بگ ها استفاده کنیم.

در این بخش حال می خواهیم انواعی از شاپینگ بگ ها را بررسی کنیم که بسیار توسط افراد استفاده می شوند:

بررسی شاپینگ بگ ها کاغذی و شاپینگ بگ های پارچه ای

شاپینگ بگ ها به افراد و یا مشتریان مغازه ها کمک می کنند تا به راحتی اقلام و اجناسی که خریداری نموده اند حمل نمایند.

انجام این کار  هم به سود فروشنده و هم به سود خریدار می باشد چون خریداری با ارائه این کیف دستی و شاپینگ بگ ها به مشتری می تواند نوعی تبلیغات را نیز برای خودش انجام دهد.

حال اگر شاپینگ بگ ها طرح و رنگ  خوبی نیز داشته باشند می توانند رضایت مشتری را در هر شرایطی  کسب کنند که این رضایت بسیار تاثیرات مثبتی بر اقتصاد فروشنده خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید  مراحل بازاریابی | مارکتینگ | فروش | تلفنی | Marketing | جذب

در بررسی شاپینگ بگ های پارچه ای می توانیم این طور بگوییم که این شاپینگ بگ ها جنس شان از پارچه است  به طوری که افراد برای تهیه و حمل اجناس و اقلامشان از آنها استفاده میکنند.

شاپینگ بگ های پارچه سه نوع مختلف دارند که هر کدام آن ها نیز کاربر پسند می باشد.

اولین بخش شاپینگ بگ های پارچه ای سوزنی می باشد که به مدل اسپان باند نیز معروف است. این گونه شاپینگ بگ ها از طریق پرسینگ تولید می شوند. شاپینگ بگ های سوزنی دارای ضخامت و تنوع در رنگ  می باشد و در برابر رطوبت نیز بسیار مقاوم است. اگر می خواهید اجناسی را حمل کنید که وزن  زیادی یعنی تا حدود 10 کیلوگرم را داشته باشند، می توانید از شاپینگ بگ های پارچه ای مدل سوزنی استفاده کنید که بسیار نیزبرای تان می تواند کاربردی و به صرفه باشد.

بخش بعدی شاپینگ بگ ها، شاپینگ بگ های پارچه ای برزنتی می باشد که به نوعی می توان به آنها ساک دستی را نیز نسبت داد. تحول وزن بالای آنها یکی از نقاط قوت شاپینگ بگ های پارچه ای برزنتی می باشد. این نوع شاپینگ بگ ها دارای تنوع در اندازه و رنگ می باشند که انواع چاپ نیز بر روی آنها انجام می شود و همچنین طول عمر بسیار بالایی نیز دارند. شاپینگ بگ های پارچه ای برزنتی یکی از پرطرفدار ترین شاپینگ بگ هایی است که افراد از آن استفاده می کنند.

نوعی دیگر از شاپینگ بگ های پارچه ای، شاپینگ بگ های پارچه ای از جنس کتان و متقال می باشد.

بیشتر بخوانید  دانستنی های هولوگرام و کاربرد آن | چاپ هولوگرام | تحویل فوری

شاپینگ بگ های کتان دارای کیفیت و مقاومت بالایی نیست به شاپینگ بگ های متقال می باشند و به عنوان ساک های دستی نیز از آنها استفاده می شود که نسبت به مدل برزنتی قیمت بالایی را نیز به خودش اختصاص میدهد. این مورد به این دلیل است که بافت موجود در این نوع شاپینگ بگ ها از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل قیمت بالایی نیز دارد که بسیار نیز کاربردی می باشد.

شاپینگ بگ های پارچه ای کتان و متقال تجزیه پذیر هستند، به طوری که قابل شست و شو نیز می باشند. همچنین تا وزن 16 کیلوگرم را نیز می توان با این شاپینگ بگ ها حمل نمود.

برخی از کمپانی ها و شرکت ها برای اینکه کمی نظرات مشتریان را جلب کنند و دوستدار محیط زیست نیز می باشند از شاپینگ بگ های مدل پارچه ای کتان و متقال استفاده می کنند که می تواند نظر مشتری را نیز جلب کند. انواع مختلفی از شاپینگ بگ های پارچه ای وجود دارند که شامل زنبیلی و یا آویزی نیز هستند که در خرید هایتان به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید.

شاپینگ بگ های کاغذی نیز انواع مختلفی دارند که در زیر آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

اولین نوع شاپینگ بگ های کاغذی، شاپینگ بگ از نوع کاغذ کرافت می باشد، این شاپینگ بگ ها در قیمت های پایینی عرضه می شوند که بسیار نیز مقاومت شان کم است و زود پاره می شوند.

دومین نوع شاپینگ بگ کاغذی، شاپینگ بگ کاغذی گلاسه می باشد. این نوع شاپینگ بگ دارای مقاومت بالایی است  و می تواند در بسیاری از فروشگاه ها، مثل فروشگاه های  لوازم آرایشی  و یا لوازم التحریز مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید  پاکت A4 کیسه ای | طراحی پاکت | چاپ پاکت | پاکت A4 | پاکت A5

سومین نوع از شاپینگ بگ های کاغذی،  شاپینگ بگ های کاغذی کارتی می باشند که  مقاومت بالایی دارند و با قیمت بسیار مناسب نیز به بازار عرضه می شوند که این امر توانسته نظرات افراد زیادی را به سوی این مدل از شاپینگ بگ های کاغذی جلب کند.

از مزایای شاپینگ بگ های کاغذی می توان گفت که تجزیه پذیر هستند و به راحتی می توانیم در حمل کالا های مان از آنها استفاده کنیم.

اگر جنس شاپینگ بگ کاغذی بسیار خوب باشد می توان در طولانی مدت نیز از آن استفاده کرد.

نتیجه گیری

در این مقاله ما انواع شاپینگ بگ های کاغذی را بررسی نمودیم و جزییات آنها را مورد بررسی قرار دادیم. نکته مهم این است که شما باید با توجه به نیازتان شاپینگ بگی را انتخاب کنید که دارای مقاومت بالایی می باشد و بتوانید به طور مکرر نیز از آن استفاده کنید.

اگر میخواهید به صورت عمده انواع مختلف شاپینگ بگ ها را سفارش دهید می توانید به آلتینای مراجعه کنید، در آلتینای مشاورینی هستند که می توانند به شما کمک کنند  شاپینگ بگ مناسب خودتان را سفارش دهید.

 

کارشناسان ما با افتخار آماده ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی شما عزیزان در انتخاب هر چه بهتر بسته بندی برای محصولات شما می باشند.

فرصت را از دست ندهید همین الان با همکاران ما تماس حاصل نمائید و ساک دستی مورد نظر خود را سفارش دهید.

02144230067

02191003310

09122877058

09351471018

 

انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

انواع شاپینگ بگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید