چاپ نایلون

چاپ نایلون

نایلون

چاپ نایلون امروزه پایه‌های رونق و موفقیت هر کسب و کاری بر اساس تبلیغات چیده می‌شود.

همان طور که می‌دانید تبلیغات اصولی و صحیح موجب می‌شوند تا تصویر بهتری از برند ارائه شود، و متعاقباً با شناخته شدن بهتر نام و هدف برند میزان فروش برند نیز دست خوش تغییرات مثبت خواهد بود.

بدون شک هر کسب و کاری از پیشرفت و رونق استقبال می‌کند، اما گام نخست برای این انتخاب یک شیوه‌ی درست و کاربردی است، چرا که لازمه‌ی پیشرفت و نتیجه گیری در دنیای تبلیغات، انتخاب شیوه‌‌ی مناسب است.
امروز قصد داریم راجب استفاده از ساک دستی نایلونی که بدون شک یکی از خلاقانه‌ترین و پربازده‌ترین روش های تبلیغات مدرن است صحبت کنیم.

ساک دستی نایلونی می‌تواند به واسطه‌ی استفاده‌ی بسیار بالایش در زندگی روزمره افراد بسیار زیادی را با کسب و کار و تجارت شما آشنا کند.

با استفاده از این ابزار ویژه شما می‌توانید بیلبورد‌های اختصاصی خودتان را در سطح شهر داشته باشید!

شاید در نگاه اول این جمله برایتان کمی عجیب باشد.

اما اگر کمی بیشتر به میزان کاربرد و استفاده از ساک دستی توسط عموم مردم در سطح شهر دقت کنید متوجه این موضوع خواهید شد.

ساک دستی

نایلون

تاریخچه‌ی کوتاهی از ساک دستی نایلونی

شما به احتمال زیاد همین حالا نیز چندتا از این ساک دستی‌ها را درخانه‌ی خودتان داشته باشید.

احتمالا آن را از فروشگاه سر کوچه‌ی خودتان یا یک بوتیک در بسیار شیک گرفته باشید.

اما جالب اینجاست که بدانید تاریخچه‌ی استفاده از ساک دستی نایلونی در آمریکا و بریتانیا به نزدیکی‌های سال ۱۹۷۰ برمی‌گردد.

ساک دستی نایلونی در این سال‌ها تولید شدند تا جای پاکت‌های رایج کاغذی را بگیرند، چرا که تولید آنها به صرفه‌تر بود.

برخلاف پاکت کاغذی باعث قطع درختان نمی‌شد و از همه مهم‌تر برای چندین بار قابل استفاده بود و عمر بسیار بیشتری داشت.

استفاده‌ی مداوم و دوام بالای این محصول باعث شد تا بازاریاب‌ها و متخصصان تبلیغات حساب بیشتری روی آن باز کنند.

از آنها به عنوان یک ابزار برای تبلیغ برندهای تجاری استفاده کنند.

از قضا این کار بسیار هم موثر واقع شد، چرا که مردم در فرکانس بسیار بالایی در زندگی روزمره‌ی خودشان از این ساک‌دستی‌ها استفاده می‌کردند.

همین مورد باعث شد تا این ساک‌ها تاثیر بسیار زیادی در معرفی کردن یک برند به افراد مختلف در سطح شهر و فروشگاه‌های مختلف داشته باشند.

در واقع بیراه نیست اگر بگوییم کاربردی بودن این ساک دستی‌ها باعث شده است تا با وجود ساخته شدن آن‌ها برای تبلیغات، استقبال بسیار بالایی از آن‌ها به عمل بیاید.
بر همین اساس شما با ارائه دادن ساک دستی نایلونی باکیفیت به مردم می‌توانید آگهی‌های بازرگانی و یا شاید بیلبورد‌های کوچک و جمع و جور خودتان را در سطح شهر داشته باشید.

نکته‌ی جالب اینجاست که این ساک‌ها به صورت مداوم و در جاهای مختلف توسط مردم استفاده می‌شوند و به همین دلیل با گذر زمان و گسترده‌تر شدن زمینه‌های کاری، افراد بیشتری نیز با کسب و کار و تجارت شما آشنا خواهند شد.

ساک دستی نایلونی

ساک دستی به صورت کلی از متریال‌هایی مانند کاغذ، پارچه و پلاستیک تولید می‌شود.

در این بین متریال پلاستیکی به دلیل دوام بسیار بالا، سبک بودن، قابلیت بسیار خوب برای چاپ و  البته کاربرد بسیار بالا در سطح بازار و زندگی روزمره  بیشتر از بقیه متریال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
اما خود ساک‌های دستی پلاستیکی نیز به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که هر کدام از آنها را می‌توان با اهداف تجاری و تبلیغاتی خواص مربوط به خودشان استفاده کرد.

از دیگر مزایای ساک دستی تبلیغاتی می توان اشاره کرد به :

مهمترین دسته‌های ساک دستی‌های پلاستیکی شامل ساک دستی نایلونی و ساک دستی نایلکس است که هر دوی آن‌ها از وزن بسیار پایینی برخوردار هستند و دوام بسیار بالایی نیز دارند.

البته لازم به ذکر است که ضخامت متریال پلاستیکی به کار رفته در این ساک‌ها بنا به نیاز مشتری و سطح کاربرد و همچنین اهداف تبلیغاتی قابل تغییر است.
اما جدای از این موارد یکی از مهمترین ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که ساک دستی نایلونی را در دنیای تبلیغات تبدیل به یک ابزار قدرتمند می‌کند، قابلیت بسیار خوب برای پیاده کردن طراحی‌های مختلف و چاپ روی آن‌ها است.
جالب است بدانید که نایلون گونه‌ای از ترموپلاستیک است که به سختی، استحکام بسیار بالا، درخشندگی و همچنین قابلیت ارتجاعی بسیار بالا معروف است.

نخستین کاربری‌های تجاری نایلون نیزبه ساخت مسواک و جوراب‌زنانه برمی‌گردد که هر دوی این محصولات در حدود سال ۱۹۴۰ میلادی تولید شدند.

بیراه نیست اگر بگوییم که نایلون نخستین پلیمر ترکیبی موفق در تجارت است، چرا که استفاده‌های بسیار گسترده‌ای از آن می‌شود.
با نگاهی به کتاب تاریخ متوجه می‌شویم که هدف از ساختن نایلون پیدا کردن یک جانشین مصنوعی برای ابریشم بوده است.

نیاز به پیدا کردن یک جایگزین برای ابریشم در هیاهوی جنگ جهانی دوم حس شده بود، چرا که ابریشم در نتیجه این جنگ بسیار کمیاب شده بود.

نایلون که در آن روزها نقش بسیار حیاتی را برای اهداف نظامی بازی می کرد در ساخت وسایل بسیار پرکاربردی مانند:

چتر نجات، جلیقه ضد گلوله و تایرهای بادوام برای انواع خودروهای نظامی به کار می رفت و با گذر زمان توانست پای خود را به بحث‌های تجاری و متریال تبلیغاتی نیز باز کند.

میزان استفاده از نایلون امروزه بسیار بالا و گسترده است، به گونه‌ای که این ماده از سیم سازهای زهی گرفته تا نخ بخیه و به خصوص وسایل کاربردی مانند :

ساک دستی نایلونی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه‌ی مقاله در موردش بیشتر حرف خواهیم زد.

کاربردهای رایج ساک دستی نایلونی

از نظر کاربری ساک دستی نایلونی در طیف بسیار وسیعی از زندگی روزمره استفاده می‌شود

و در دسته محصولات پرکاربرد طبقه بندی می‌شود.

به خصوص برای خانواده‌هایی که به صورت مداوم برای  خریدهای روزانه به بازار مغازه‌های مختلف مراجعه می‌کنند.

اینگونه افراد به سادگی این ساک‌ها را چه بسیار منعطف و سبک هستند تا می‌کنند و در کیف خودشان قرار می‌دهند و با خودشان به بازار می‌برند.

پس از اینکه حجم خرید آن‌ها کمی بیشتر از حد معمول شد و یا هنگامی که تمایل دارند کسی متوجه چیزی که حمل می‌کنند نشود.

این ساک را به سادگی از کیف خودشان خارج می‌کنند و خریدهایشان را در درون آن قرار می‌دهند.
معمولاً طراحان این ساک دستی‌ها را  بسیار خوش دست و با دوام طراحی می‌کنند، به گونه‌ای که پس از استفاده طولانی‌مدت در حین قدم زدن و یا حمل خرید‌های سنگین دست کاربر را خسته نکنند.

در کنار این طراحی ارگونومیک از رنگ و لعاب‌های ویژه و خاص برای معرفی برندها و امور تبلیغاتی نیز در این ساک دستی‌ها استفاده می‌شود تا بازدهی تبلیغاتی آنها نیز به حداکثر برسد.
شایان ذکر است که تولید کنندگان این ساک دستی‌ها همیشه سعی می‌کنند

تا محصولاتشان را تا حد امکان محکم و بادوام  تولید کنند تا میزان استفاده از آنها در بازه‌های زمانی طولانی‌تری قرار بگیرد

و امور تبلیغاتی و برندسازی به بهترین نحو توسط این ابزارهای ساده و البته قدرتمند صورت بگیرد.
با کمی‌بررسی دقیق‌تر می‌توان به راحتی فهمید که به همین دلایل است که امروزه بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ، حراجی‌ها و همچنین سوپرمارکت‌ها و بوتیک‌ها اقدام به تولید ساک دستی نایلونی اختصاصی خودشان می‌کنند.

از طرفی استفاده از این ساک دستی‌ها در نمایشگاه‌های بزرگ همگانی که افراد بسیار زیادی در طول روز از آن‌ها دیدن می‌کنند می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب و معرفی برند داشته باشد.
تصور کنید شما از طریق غرفه‌ی مخصوص خودتون در نمایشگاه، در طول یک روز کاری ۱۰۰۰ ساک دستی نایلونی را پخش کنید.

اگر ساک دستی شما طراحی خوبی داشته باشد و کاربران را مجاب به استفاده از خودش در حین فعالیت‌های روزمره بنماید..

در واقع شما ۱۰۰۰  بیلبورد متحرک را که نام تجاری شما روی آن حک شده است را در  سطح شهر و جاهای مختلف پخش کرده‌اید! برای یک برند و یک کسب و کار چه چیزی می‌تواند بهتر از این باشد؟ !

چاپ انواع ساک دستی نایلونی

چاپ نایلون از نظر ساختار و مقاومت دسته‌ها در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند و متعاقبا فرآیند چاپ نیز با روش‌های مختلفی روی آنها انجام می‌شود.

یک کسب و کار می‌تواند بنا به نیازها و اهداف خودش در بازار اقدام به انتخاب از بین ساک‌های نایلونی مختلفی مانند دسته موزی، تقویت شده و بند دار کند.

هر کدام از این ساک‌ها مزایای خاص خودشان را دارند.

در این بین سفارش دهنده‌ می‌تواند بسته به کیفیت چاپ، تیراژ و البته زمان آماده سازی از بین روش‌های مختلف چاپ مانند افست، فلسکو و سیلک یکی را به صلاح دید خودش انتخاب کند.

اهمیت نوآوری در چاپ ساک دستی نایلونی

همان طور که گفتیم ساک دستی نایلونی یک ابزار بی‌نظیر و فوق العاده کاربردی برای تبلیغات است که در بازه‌ی وسیعی اقدام به نشان دادن نام و نشان تجارت شما می‌کند.

نباید فراموش کنید که شما محصولتان را در داخل ساک دستی تحویل می‌دهد

و به همین دلیل کیفیت بالا و اختصاصی بودن ساک دستی نایلونی می‌تواند نقش به سزایی در جلب اعتماد مشتریان شما داشته باشد

و تجارت شما را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کند.

چرا که شما علاوه بر محصول اصلی یک محصول جانبی بسیار کاربردی و خوب را نیز به مشتری خودتان تحویل می‌دهیدکه می‌تواند تا مدت‌ها از آن استفاده کند.

آن هم در مکان‌های مختلف که می‌تواند منجر به تبلیغ و دیده شدن بیشتر کسب و کار شما می‌شود.

کار چاپ ساک دستی در مجموعه آلتینای

مجموعه آلتینای در این زمینه و به طور کلی در زمینه تبلیغات می‌تواند خدمات بی نظیری را به شما ارائه دهد.

متخصصان با تجربه‌ی مجموعه ما می‌توانند نیازهای برند شما را شناسایی کرده و بر اساس آن با بهترین و پربازده‌ترین روش‌ها اقدام به طراحی و تولید بهترین ساک دستی پارچه ای و نایلونی برای برند و کسب و کار شما بنمایند.

البته کیفیت و زیبایی محصولات و خدمات مجموعه آلتینای محدود به این دسته از محصولات نمی‌شود.

شما می توانید از محصولات ساک دستی بازیافت پذیر یا همان ساک پارچه ای ما هم سفارش دهید.
علاوه بر اینها چاپ آلتینای مفتخر است طراحی ساک دستی شما را هم در صورت نیاز برعهده داشته باشد و با ایده پردازی خلاقانه و مهارت این مهم را تقدیم حضورتان کند.

مجموعه‌ی ما قادر است ۰ تا ۱۰۰ چاپ روی ساک نایلونی را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد، البته بخش عمده ی چاپ در این مجموعه با روش سیلک انجام می‌شود.
طراحی‌های مجموعه‌ی ما بر اساس بروزترین و استاندارد‌ترین متدهای دنیا انجام می‌شود تا برند و کسب و کار شما به درستی و به بهترین شکل به عموم مردم معرفی شود.

از طرفی مجموعه آلتینای همیشه  از بهترین مواد اولیه و بهترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند تا کیفیت نهایی کار نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد.
در کنار همه این موارد و کیفیت بالای کار ما سعی می‌کنیم تا قیمت‌ها را نیز در سطح معقول و بسیار منطقی نگه داریم تا در این شرایط اقتصادی کمک‌های کسب و کارها نیز باشیم.
شکی نیست که تبلیغات نقش بزرگی را در شناخته شدن و در نتیجه موفقیت  کمپانی‌ها، خواه بزرگ و قدیمی و خواه کوچک و نوپا را ایفا می‌کنند.

افراد متخصص دارای تجربه در این زمینه به خوبی می‌دانند که حتی کمپانی‌های بزرگ نیز بخش زیاد و قابل توجهی از درآمدهای خودشان را صرف بخش تبلیغات خودشان می‌کنند.

از این موضوع می‌توان به سادگی این نتیجه را دریافت کرد که هزینه برای تبلیغات موجب افزایش بازدهی و بالا رفتن درآمدهای یک کمپانی می‌شود و در بازه‌های زمانی بلندتر موجب درست شناساندن برند و  معرفی صحیح هویت کسب و کار به عموم مردم می‌شود.
حالا فرض کنید که تبلیغات با روش‌های پر بازده و البته اقتصادی، نزد افراد با تجربه و با مشاوره افراد متخصص انجام شود، بدون شک نتیجه شگفت آور خواهد بود.

تجربه نشان داده است بسیاری از برندها پس از مشاهده‌ی نتیجه‌های اولیه‌ی یک استراتژی تبلیغاتی اقتصادی و پربازده مثل ارائه‌ی ساک دستی نایلونی اقدام به سرمایه گذاری‌های بزرگتر در سایر زمینه‌های تبلیغاتی نیز می‌کنند

تا از راه‌های دیگر نیز فروششان را افزایش دهند و نام خودشان را بر سر زبان‌ها بیندازند.

همین امر به خوبی اهمیت تبلیغات و البته راه‌های اقتصادی و پربازده برای شناساندن برند را به همه نشان می‌دهد.
در این میان ما نیز بهتر است تا برای موفقیت بیشتر کسب و کارمان از این راه‌های عالی و تضمین شده استفاده کنیم تا مسیر موفقیت را برای خودمان و کسب و کارمان کوتاه‌تر کنیم.

در انتها امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید و اطلاعات ما برایتان مفید بوده باشد و برایتان بهترین‌ها را آرزومندیم.

0fae2293768509.Y3JvcCwyODM2LDIyMTgsMCw0Mg
2bdf756cb1ddc1f045b8eebbefc0d258
6
7
1111
6500cf94fbede4e9850edc5245ecebb7
057578e4a8429c992da1f7e0643292c1
25353692 1877753252254052 6444535410658765751 n
51688129 fruitybe fruitybe 15987370171260 1042x1042
A4 Nylon Bags
bag naylon1
c68ca130db9d4712f7b88103db5bb4d8
co so san xuat tui ni long 5
custom logo design printing die cut handle bag plastic shopping bag1 0105545001554023858
custom plastic nylon bag printing nigeria
die cut plastic nylon polythene bags lagos
f1ab782fb3e715abc7aa39e16582a4c1
HTB1zwx2hzihSKJjy0Flq6ydEXXaW
in tui nilon 3
in tui nilon dung giay
in tui ni long gia sieu re
in tui nilon gia re 800x600 1
kisepelastiki min
maxresdefault
m nylon
naylon aghigh 480x320 1
P310X207 001019908604
P310X207 471921238982
چاپ نایلون
photo 2018 07 24 15 54 06
plasticbag 1024x1012 1
plastic bags printers lagos
Plastic Shopping Bag
printed carry bags 500x500 1
q
small white plastic printed 3 alt
tui nhua quang ba san pham2
unnamed 1
unnamed 2
unnamed 3
unnamed 4
unnamed 5
unnamed 6
unnamed 7
unnamed 8
unnamed
نایلون تبلیغاتی
نایلون دسته موزی
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 1
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 3
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 7
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 9
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 17
نایلون و نایلکس چاپدار دسته موزی 28