غرفه سازی ارزان

غرفه سازی ارزان

غرفه سازی ارزان

غرفه سازی یکی از مواردی می باشد که بسیاری از شرکت ها برای اینکه در نمایشگاه های خارجی شرکت کنند از آن استفاده میکنند. غرفه سازی می تواند بسیار بر روند تجارت و کار بخش های مختلف تاثیر گذار باشد. بسیاری از شرکت ها برای اینکه بتوانند مشتریان خودشان را جذب کنند باید در نمایشگاه های تخصصی حضور داشته باشند. با این وجود هزینه طراحی و اجرای غرفه ها باید در شرایطی باشد که موقعیت اقتصادی افراد را دچار مشکل نکند. اگر شما نیز صاحب یک برند هستید و می خواهید برندتان محبوب و پربازدید کنید می توانید در با استفاده از راه های مربوط به غرفه سازی ارزان  هزینه های غرفه سازی تان را کاهش دهید.

چه راه هایی برای غرفه سازی ارزان موثر هستند

اولین راه این است که به صورت همکاری گروهی غرفه سازی را انجام دهیم مثلا  به صورت گروهی از یک غرفه استفاده کنیم تا هزینه های آن برای ما گران نشود. همچنین شما می توانید به آلتینای مراجعه نمایید چون در آلتینای گزینه های مختلفی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا غرفه هایی ارزان در نمایشگاه هایی مثل نمایشگاه بین المللی برای خودتان بسازید که می تواند برای شما نیز از نظر اقتصادی بسیار به صرفه باشد.

شما می توانید از ویژگی های جذاب محصولات خودتان استفاده کنید، و در غرفه خودتان به کارببرید، اگر شما  مثلا کتاب می فروشید می توانید در نمایشگاه ها مثل نمایشگاه بین المللی کتاب از معروف ترین کتاب بر روی غرفه تان استفاده کنید که  بسیار در روند قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

از دیگر مواردی که می توانید بر روی غرفه استفاده کنید که برایتان ارزان تمام شود می توانید از نام برند تان نیز استفاده کنید. نام برند شما می تواند در حکم شناسنامه کاری شما باشد این مورد هم بر روی قیمت گذاری روی غرفه شما تاثیر گذار است هم می تواند کمک تان کند تا مشتری زیادی جذب نمایید.

بیشتر بخوانید  ساک دستی سوزنی | چاپ ساک دستی سوزنی | بگ سوزنی | شاپینگ بگ

از دیگر مواردی که می توان در غرفه سازی از آنها استفاده کرد تا هزینه غرفه سازی برای ما کم تر شود می تواند به استفاده از طرح های مینیمال اشاره کرد یعنی از مواردی استفاده کنیم و مواردی را کنار هم قرار دهیم که به ما کمک کند تا غرفه سازی ارزان برای ما محقق شود. در تمامی دنیا نیز این امر وجود دارد پس شما می توانید با مراجعه به آلتینای نیز از خدمات مشاوره ای آنها بهره مند شوید تا به شما گزینه هایی را معرفی کنند که به کمک آنها می توانید غرفه سازی های ارزانی را تجربه نمایید.

از دیگر مواردی که در غرفه سازی ارزان استفاده می شود، استفاده از سازه های مدولار می باشد، این سازه ها نسبت به سازه هایی که قابلیت اجرای کمی دارند بسیار به صرفه هستند و از نظر اقتصادی می توانند بسیار به شما کمک کنند همچنین در نمایشگاه هایی مثل نمایشگاه بین المللی می توانید از این شیوه استفاده کنید چون سرعت نصب اینجور سازه ها در نمایشگاه هایی مثل نمایشگاه بین المللی کتاب  می تواند بسیار بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد.

موارد زیادی بر غرفه سازی تاثیر می گذارند تا برای ما ارزان تمام شود در واقع غرفه سازی ارزان به این معنی می باشد که حتی با ساده ترین وسایل هم می توان ارزان ترین غرفه ها را ساخت. غرفه سازی به ما کمک میکند تا بتوانیم بهتر با مشتریهای خودمان ارتباط برقرار کنیم و غرفه سازی ارزان نیز باعث میشود که تمامی مراحل کاری ما خیلی ساده به اتمام برسد. حتی استفاده از طراحی های مناسب و بسیار ساده نیز می تواند به شما و هر کسی که میخواهد غرفه بسازد کمک کند تا غرفه ها را با کیفیت ارزان بسازد.

بیشتر بخوانید  ریسو | چاپ ریسوگراف | دستگاه ریسو | خرید | فروش | مرکب | چاپ

شاید شما بخواهید به مدت یک هفته غرفه تان را داشته باشید و در آن شرکت کنید پس باید غرفه ای بسازید که بتوانید از طریق آن تمامی کارهایتان ر انجام دهید تا مشتریان زیادی به سوی شما جذب شوند.

بررسی موارد مربوط به غرفه سازی ارزان

یکی از مواردی که این روزها در کشور ما بر روند قیمت ها تاثیر گذار است قیمت ارز هست که بر روی ساخت غرفه ها نیز تاثیر میگذارد ولی با این حال شما می توانید از تمامی مواردی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم استفاده کنید. باید بدانید که شما می توانید چندین میلیون برای ساخت غرفه خرج کنید ولی می توانید با کمترین هزینه هم این کار را انجام دهید و از متریال ها و ساختاری بهره بگیرید که کمترین هزینه را دارند مثلا شما می توانید از نظر ابعادی، ابعاد کوچکتری را برای غرفه مورد نظرتان انتخاب کنید. هرچه متراژ غرفه شما کمتر باشد پس حتما هزینه های کمتری هم برای شما به بار خواهد آورد. اگر تازه اول راه در تجارت پیش رویتان هستید می توانید از آلتینای نیز کمک بگیرید چون می توانند در زمینه غرفه سازی ارزان نیز به شما کمک کنند.

از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد و بر کاهش قیمت غرفه سازی تاثیر گذار است حذف کف سازی غرفه است. اگر شما بتوانید از کف سازی برای غرفه خودتان چشم پوشی کنید می توانید بسیار از نظر اقتصادی جلو بیفتید. دقیقا شما می توانید این انرژی ای که برای کف سازی بگذارید را برای ظاهر غرفه بگذارید تا بتوانید مشتریان زیادی جذب کنید. خیلی ها برای اینکه هزینه کف غرفه ها برایشان کمتر حساب شود از روش های به صرفه در زمینه کف سازی استفاده می کنند که بسیار بر روند کاریشان تاثیر گذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید  غرفه سازی نمایشگاهی

یکی دیگر از مواردی که بر روند غرفه سازی ارزان تاثیر گذار است این است که می توانید از موادی استفاده کنید که چند بار مصرف می شوند و دیگر از مواد یکبار مصرف استفاده نکنید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله موضوع غرفه سازی ارزان را بررسی کردیم و تمامی موارد مربوط به آن را مورد بررسی قرار دادیم، نکته مهمی که باید در بخش نتیجه گیری مطرح کنیم این است که برای غرفه سازی ارزان شما می توانید به آلتینای مراجعه کنید، در آلتینای مشاورانی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا با کمترین هزینه غرفه تان را بسازید.

 

مزایا غرفه سازی مجتمع آلتینای :

1 – دارنده مجوز های رسمی از سازمان برگزاری نمایشگاه های بین المللی

2 – عقد قرار داد کتبی رسمی و معتبر به همراه درج تمامی مشخصات و امکانات مورد توافق

3 – ارائه بهترین تجهیزات نمایشگاهی جهت چیدمان و متناسب با فضای غرفه

4 – تحویل فوری و گارانتی کتبی زمان تحویل غرفه به مشتریان

5 – ایده پردازی و طراحی خلاقانه

6 – ارائه مشاوره تخصصی جهت انتخاب بهترین فرم ساخت و بهینه سازی فضا

7 – ارائه پایین ترین قیمت و گارانتی کتبی کیفیت

اگر واقعا قصد دارین نسبت به سایر همکاران و رقبای خود متمایز تر دیده شوید

و بازدهی فوق العاده ای کسب نمائید

همین الان با ما تماس بگیرید

02144230067

02133963196

02177509441

09122877058

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید