شاپینگ بگ

شاپینگ بگ

شاپینگ بگ

در حدود 60 الی 70 سال پیش، افراد از روش های مختلفی برای خرید استفاده می کردند.

بعضی ها با گاری اجناسی که می خواستند را تهیه می نمودند، در برخی بخش ها نیز افراد با کیسه اجناسی که خریداری کردند را حمل میکردند  که استفاده از کیسه ها ممکن برای برای برخی به صرفه باشد.

حال بعد از گذشت حدود یک قرن و با پیشرفت تکنولوژی کیسه هایی به بازار آمده که به آنها شاپینگ بگ می گویند و می توان از آنها در هنگام خرید استفاده نمود.

شاپینگ بگ ها با توجه به ظرفیتی که دارند می توانند به ما کمک کنند تا به راجتی اجناسی را که می خواهیم با آنها حمل کنیم.

به عنوان مثال تصور کنید که به یک مرکز خریدی رفته اید و می خواهید اجناسی را که خریده اید را داخل یک کیسه پلاستیکی بریزید، وقتی این کار را کردید کیسه ها پاره می شوند و تمامی جنس های شما روی زمین ریخته می شود.

شاپینگ بگ ها به همین خاطر به بازار عرضه شده اند تا شما هیچ وقت شاهد این جور صحنه ها چه برای خودتان، و چه برای دیگران نباشید.

بگ

کاربرد های شاپینگ بگ چه می باشد؟

وقتی یک شاپینگ بگ داشته باشید، می توانید مدت ها از آن استفاده کنید.

منظور از این مدت ها می تواند از یک ماه تا حتی یک سال نیز باشد.

کیفیت ساختاری شاپینگ بگ نیز به گونه ای است که شما می توانید در یک مدت زمان طولانی از آن بهره ببرید.

بیشتر بخوانید  آشنایی با چاپ ساک دستی پارچه‌ای | بگ تبلیغاتی | ساک پارچه ای

همچنین شاپینگ بگ ها با توجه به کاربردی که دارند نسبت به کیسه های پلاستیکی بسیار به صرفه هستند و می توانند اثرات مثبت اقتصادی برای شما داشته باشند.

شما می توانید با تهیه 5 الی 6 و یا هر تعدادی شاپینگ بگی که بخواهید، دیگر از کیسه های پلاستیکی در هنگام خرید بی نیاز باشید.

ساختار شاپینگ بگ ها  نسبت به هوا بسیار مقاوم است و زود پاره نمی شود، همچنین باید اشاره کرد که کیفیت شاپینگ بگ ها بسیار بر طول عمر آنها تاثیر گذار هستند، مثلا اگر شما یک شاپینگ بگی در اختیار داشته باشید که از عناصری عالی ساخته شده باشند شما می توانید، از آنها به درستی استفاده کنید تا مدت ها بتوانید از آنها استفاده نمایید.

اگر شما صاحب یک  شرکت هستید، یا مغازه دار هستید می توانید برای خودتان شاپینگ بگ داشته باشید که وقتی مشتری اجناسی را از شما تهیه می کند، بتوانید با شاپینگ بگ هایی که دارید اجناس را به مشتری تحویل دهید.

حتی شما می توانید برند خودتان را به صورت سفارشی روی شاپینگ بگ های تان چاپ کنید، برای این کار شما می توانید به آلتینای مراجعه کنید که بسیار هم در این زمینه تجربه فراوان دارد.

شما می توانید با سفارش دادن به صورت عمده از سوی آلتینای، شاپینگ بگ هایی را تهیه کنید و برندتان را نیز روی آنها چاپ کنید.

انجام این کار باعث می شود تا هم یک تبلیغی برای شما باشد، و هم بتوانید به راحتی با مشتری ارتباط برقرار سازید.

حتی شما می توانید برای اینکه بیشتر در روند تبلیغات تجارت تان فعال باشید، آدرس شبکه های اجتماعی خودتان و وب سایتی که دارید و آدرس فروشگاه تان را روی شاپینگ بگ ها چاپ کنید که می تواند اثری مفید و عالی در بهبود روابط تجاری تان داشته باشد.

بیشتر بخوانید  ساک دستی بازیافت پذیر | شاپینگ بگ | ساک پارچه ای | چاپ کیسه

البته داشتن خلاقیت نیز می تواند در این امر مفید باشد مثلا استفاده از فونت های جذاب بر روی شاپینگ بگ بسیار تاثیر گذار است به طوری که برند شما باید طوری چاپ شود که توج افراد زیادی را به جلب کند.

 

یکی دیگر از کاربرد های شاپینگ بگ، استفاده از آن برای هدیه دادن به عزیزان مان می باشد.

شاپینگ بگ ها با کاربرد و طرح و رنگ های مختلفی که دارند می توانند برای هدیه دادن بسیار مناسب باشند.

مثلا شما می توانید با شاپینگ بگ در روز معلم یک هدیه به استادتان بدهید.

حتی می توانید روز تولد دوست تان نیز این کار را انجام دهید و با دادن هدیه او را سورپرایز نمایید.

در بعضی مواقع شما می توانید از شاپینگ برای حمل کالاهایی استفاده کنید که می خواهید آن ها را به جایی ببرید.

به عنوان مثال می توانید برای رفتن به سر کلاسی مثل کلاس زبان، در داخل شاپینگ بگ  کتاب و دفترتان را بگذارید و وارد کلاس شوید.

به عبارتی دیگر می توان گفت که شاپینگ بگ ها در حکم کیف نیز عمل می کنند، چون ضخامت بالایی دارند پس می توانند در خیلی از مواردی که حتی کسی فکرش را نمی کند کاربردی عمل کند.

شاپینگ بگ ها از عناصری نیز ساخته شده اند که تجزیه پذیر می باشند و قابل بازیافت هستند پس باید در نظر بگیرید که به محیط زیست آسیب نمی رسانند و بسیار برای محیط زیست مفید به حساب می آیند که این امر باعث می شود بسیار از توجهات به سوی  شاپینگ بگ ها دوخته شود.

بیشتر بخوانید  لوگو تایپ | طراحی لوگو | لوگوتایپ فارسی | لوگو رایگان | logo

نتیجه گیری

در این مقاله ما شاپینگ بگ را بررسی نمودیم و تمامی موارد مرتبط با آن را مورد بررسی قرار دادیم.

نکات مهمی که در مورد شاپینگ بگ ها باید در نظر بگیریم این است که، بسیاری از کارها را آسان نموده اند مثلا دیگر وقتی شاپینگ بگ ها را در اختیار داشته باشیم می توانیم به راحتی هر کالایی را که قابل حمل است را حمل کنیم و دیگر به کیسه های پلاستیکی وابسته نخواهیم بود.

استفاده دراز مدت از شاپینگ بگ ها نیز باعث میشود تا محیط زیست کمی از پلاستیک و زباله راحت باشد و این امر می تواند تاثیر مثبتی بر ساختار محیط زیست داشته باشد.

حال شما می توانید با مراجعه به آلتینای در هر سایزی که بخواهید شاپینگ بگ های مورد علاقه تان را سفارش دهید، به طوری که تاثیرات مثبت شان را نیز در طولانی مدت تجربه خواهید نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید