مراحل طراحی هولوگرام

مراحل طراحی هولوگرام

مراحل طراحی هولوگرام

هولوگرام بسته بندی بطری های نوشیدنی

مراحل طراحی هولوگرام فوق العاده بطری نوشیدنی به محصول شما نمایی چیره دست و شخصی می دهد و گذرگاه بی اندازه ای برای اطمینان از دیده شدن کالای شما روی قفسه است. ولی به این راحتی که به نظر می رسد نیست و حتی اگر شما در فوتوشاپ چیرگی داشته باشید، زمانی که صحبت از طراحی برچسب هولوگرام نوشیدنی به وسط می آید باید به مسائل مختلفی اندیشه کنید.

ایده و مفهوم لیبل بسته بندی – طراحی برچسب های هولوگرام

می گویند که یک عکس به اندازه ی هزار متن سخن در خود دارد. بسیار خب، لیبل بسته بندی نوشیدنی می تواند بیشتر از آن در ارتباط با نوشیدنی شما بگوید. این تصویر نخستین دیدگاه مشتری از نوشیدنی شماست، علامت چاپ شده بر روی آن شما هستید و به شما کمک می کند الی اطلاعات اکثریت را درباره ی محتوای بطری بدهید.

زمانی که می بینید کل چیز روی آن نوشته شده است، پیش از فکر کردن به طراحی برچسب هولوگرام طراحی شده و چیزهای اکثریت برای درنظر دریافت در ذهن شما خواهد آمد.

اصول اولیه کار هولوگرام

پس پیش از آغاز باید اصول اولیه ی کار را بدانید. چهار تم اصلی هستی دارد که برای طراحی برچسب های هولوگرام بسته بندی نوشیدنی می تاب متعلق به کاربرد کرد : کلاسیک، طنز، نوین و سنتی. هرکدام از این 4 تم خاصیت پدیدار خویش را دارند که می توانند نکات زیادی را در ارتباط با ی محتوای بطری به شما بگویند.

انواع برچسب هولوگرام و ساختار آنها

طراحی برچسب های هولوگرام کلاسیک سنتی ترین گونه لیبل بسته بندی است و معمولا شامل عکسی روی زمینه ی سفید و سیاه است. رنگ ها ماهرانه استفاده می شوند با فضایی خالی گوشه ها-کناره ها فونت و تصویر. لیبل بسته بندی طنز وار اغلب دربرگیرنده طرح های شگفت مانند منش ها یا حیوانات با متون دست نوشته هستند.

برچسب های امروزین از طرح های تاب متقارن با الگوهای خیره کننده و فونت های برجسته کاربرد می کنند. برچسب های هولوگرام سنتی اغلب حائز اشکال رایج باره استفاده است که به صورت مستطیلی بوده و دارای فونت های کلاسیک، منحنی ها و کنتراست بالاست.

روش های ایجاد برچسب – طراحی برچسب های هولوگرام

برای ایجاد برچسب هولوگرام باید ابتدا به شکلی که نوشیدنی شما را به خوبی پرتو می دهد اندیشه کنید. این همان چیزی است که اثر دهنده ی شماست، مثل جانور موردعلاقه تان، مکان، میراث خانوادگی و یا نقاشی تاکستان. این می تواند تصویرطراحی برچسب های هولوگرام شما را نشانه دهد و برند سازی نوشیدنی شما را به اطلاع سایرین برساند. می توانید اسم نوشیدنی که به تصویر پیوست می شود و نیز نوع آن را هم ذکر کنید مثل چاردونی، چنین، بلانک، وینری و…

برچسب هولوگرام – طراحی برچسب های هولوگرام

بیش از همه، بهتر است از تخیلات خویش استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که برچسب هولوگرام پرتو دهنده خاصیت ها و منش نوشیدنی شماست. اگر می خواهید برای طراحی برچسب روی بطری کمک بگیرید، با ما تماس بگیرید الی از مشاوره ی رایگان برای ملزومات قبل از طراحی برچسب که منطبق با نیازهای شما باشد، استفاد کنید.

ما یکتا از شرکت های پیشرو در چاپ برچسب هولوگرام و جاسازی ی میلیاردها لیبل بسته بندی ویژه هر ساله هستیم، پس می توانید مطمئن باشید که کارتان را در دست های امن ما می سپارید.

بیشتر بخوانید  کاتالوگ تک برگی

آشنایی با ثبت بارکد برروی برچسب هولوگرام

چاپ بارکد روی برچسب هولوگرام با شماره سیاه روی برچسب هولوگرام برای افزودن اطلاعات طراحی هولوگرام ها و افزایش امنیت و ردیابی گونه ها ثبت می شود. ما بارکد دو بعدی، کد QR را روی ناحیه سفید هولوگرافیک چاپ کردیم که به راحتی توسط ساز و برگ قابل احضار است. این طراحی برچسب های هولوگرام تنها برای کد QR طراحی شده است.

روش خواندن بارکد QR در برچسب های مراحل طراحی هولوگرام

هنگامی که برنامه بار کد خوان QR را روی گوشی هوشمند خویش دارید، می توانید دوربین گوشی خود را روی این کد بگذارید و بی درنگ اطلاعات مفیدی را اخذ کنید.این برچسب هولوگرامتخریب را نشان می دهد. این پلمپ ویرانی شونده است یعنی قبل از برداشته شدن می تواند شکلی اورجینال ، با فضای خالی، الگوی لانه زنبوری، و نرمال داشته باشد.

اما زمانی که برچسب هولوگرام برداشته شود شکل اورجینال نخواهد بود، و فضای خالی، الگوی لانه زنبوری بی نظمی را باقی خواهد گذاشت.،فقط گوشی خود را مقابل کد QRگذاشته و دنیای راستین قابل کلیک می شود.

برچسب پلمپ تخریب شونده اورجینال برچسب مراحل طراحی هولوگرام با بارکد سیاه

تصور کنید که نشان ای را ببینید و از کد QR برای تماشای ویدئو در ارتباط با آن بهره‌گیری کنید ، یا کد QR را در روزنامه یا گاهنامه برای روانیدن ایمیل به یک برادر اسکن کنید، یا اثر ای را برای تعقیب کردن شیرینی پزی محلی در توییتر اسکن کنید.

ما برچسب امنیتی را در قالب رولی میسازیم که برچسب های هولوگرام با فاصله ای مشابه از یکدیگر پیمان میگیرند. فلذا هر مشتری می تواند طراحی بارکد/ عدد سریال/ لوگو/ متن را روی رول برچسب هولوگرام امنیتی به صورت سفارشی پرینت کند و توسط ریبون های ویژه چاپگر برچسب / بارکد ، از قبیل Fargo، Zabra، Sato، INTERMEC ، به طور گسترده ای در دفاتر کاربرد شود.

آشنایی با هولوگرام

هولوگرام تصویر برداری پیشرفته ی سه بعدی یک عکس می باشد .در نمایش تصاویر سه بعدی و مجازی بر روی صفحه نمایشگرهای دو بعدی ، تصاویر هولوگرام سه بعدی را بدون نمایش عمق راستین برجسته می نمایند و یا نیازمند برنامه های خاصی برای نمایش هستند .

چرا از هولوگرام به عنوان یک افزار امنیتی بهره‌گیری می کنند ؟
نیازی به رونوشت و کپی کردن هولوگرام با دستگاه کپی رنگی نمی باشد .
نیازی به کپی کردن هولوگرام در فرآیند چاپ نیست .
از مراتب اولیه امنیت بصری برای کامل کردن سایر مراتب مهار کارت بهره‌گیری می شود .

هولوگرام و راهکار های امنیتی – طراحی برچسب های هولوگرام

طراحی هولوگرام منحصرآ به وسیله شمار کمی از کمپانی های صنعتی انجام می گیرد .اصول فنی به کار اسیر شده زیاد پیچیده و مشکل می باشد . هولوگرام ها گذرگاه کاری مستحکم برای فرآوری پرتو ها و کارت های امنیتی هستند .هیچ ماده ای برای شناسایی ریشه-بن-بیخ بودن هولوگرام ها لازم نیست .اصل بودن نشانه ها با نگاه کردن به کارت مشخص می شود .

چگونه یک هولوگرام یکپارچه بر روی کارت ایجاد کرد ؟

هولوگرام ها به وسیله ی یک نوار باریک بر روی یک کارت ایجاد می شوند .نوار های هولوگرامی متفاوتی هستی دارد که ما به کوتاه آنها را روشنگری میدهیم سه گونه از نوار های طراحی برچسب های هولوگرام EVALL:

بیشتر بخوانید  ساک دستی پارچه ای دسته پانچی | چاپ ساک دستی | سوزنی | اسپان

نوارهای براق بدون برچسب برای چاپگرهای گرمایی
نوارهای چند لایه ای بدون پرتو تجاری
نوارهای چند لایه ای تکه ای
انجمن هولوگرام و بازار هولوگرام در سال 2017

به گفته ­ی مجلس تولیدکنندگان بین ­المللی هولوگرام (IHMA) ،تقاضای پیوسته ­دار برای دستگاه­های امنیتی کارآمد برای مقابله با تهدیدهای جهانی باعث رشد هولوگرام­ های اعتبارسنج و نگهبان برند در سال 2017خواهد شد.
سال 2017 هفتادمین سالگرد تکمیل اولین هولوگرام سه بعدی خواهد بود و بدنه ­ی بازرگانی صنعتی IHMA اعتقاد دارد که این فناوری به جا به­ جا کردن مرزها در 12 ماه آینده پیوسته خواهد داد.

ورود نوشته ­های بانکی (banknotes) جدید در سال 2017 که دربرگیرنده یادداشت پلیمر 10 پوندی بانک انگلستان،20 فرانکی سوئیس و 100 شکلی اسرائیل می­شود،می­تواند نقش هولوگرافی را به عنوان پیشتاز در دستگاه ­های امنیتی تقویت کند و این پیش­بینی شده است.این تکنولوژی در سنجش با سایر دستگاه­های نوری در بازار ارز وضعیت بهتری دارد و قبل بینی می­شود که الی آینده­ ی نزدیک نیز شرایط به همین منوال خواهد بود (به گفته ­ی منشی عمومی IHMA دکتر Mark Deakes).

ویژگی های هولوگرافیک

یادداشت­ های پلیمر جدید از ویژگی­های امنیتی هولوگرافیک فایده خواهد جست که به اطمینان دادن به بانک­های مرکزی و عموم ملت در باره اعتبار ارز پیوستگی خواهد داد.بعضی از ویژگی­های هولوگرافیک در لایه ­های کاغذهای سنتی­تر نیز به جابه­ جا کردن سرحدات در این باره که کدام فناوری الآن قابل دستیابی است ادامه خواهد داد و این اثر دهنده­ ی این است که هنوز گذرگاه طی نشده ­ی زیادی در هولوگرافی وجود دارد.

بعداً،هولوگرام­های تشخیصی یک نقش مهم در جایی که وسایل جدید ساخته شده با کاربردهای دیجیتال ،بسته ­بندی و تمبرهای مالیاتی لینک می­شوند،بازی خواهد کرد و همه­ ی این­ها دلیلی برای رشد ادامه­ دار هستند.

هولوگرافیک

بعضی از ویژگی­های هولوگرافیک در لایه ­های کاغذهای سنتی­تر نیز به جابه­ جا کردن مرزها در این مورد که کدام تکنولوژی الآن قابل دستیابی است پیوسته خواهد داد و این پرتو دهنده­ ی این است که هنوز مسیر طی نشده ­ی زیادی در هولوگرافی وجود دارد. بعداً،هولوگرام­های تشخیصی یک نقش مهم در جایی که وسایل جدید ساخته شده با کاربردهای دیجیتال ،بسته ­بندی و تمبرهای مالیاتی لینک می­شوند،بازی خواهد کرد و همه­ ی این­ها دلیلی برای رشد ادامه­ دار هستند.

پیش بینی های مجلس بین المللی هولوگرام

IHMA پیش ­بینی کرده که هولوگرام ­های جذاب و طراحی ­ها در بسته­ بندی برند به شغل گرفته می­ شوند،پس در سال 2017 شاهد کامیابی در این تقسیم خواهیم بود که کمپانی­ها مجبورند روی محصولات جدید سرمایه گذاری کنند و یا برندهای موجود را احیا کنند لغایت نیازهای مشتریان را ارضا کنند.

همچنین گواه رشد روز افزونی در به کارگیری طراحی برچسب های هولوگرام در کناره تکنولوژی­های تشخیص اعتبار (track and trace) خواهیم بود لغایت حفاظت آشکار و نهانی (overt and covert) فراهم کنند.این امر باعث تقویت نقش هولوگرام­ها در برنامه­ های تمبر مالیاتی می­شود و با تجارت­ های میلیارد دلاری جهانی در زمینه­ ی جعل و قاچاق تنباکو و محصولات الکلی مقابله می­کند.

بیشتر بخوانید  ساک دستی | ساک دستی کاغذی | ساک دستی پارچه ای | کاور | بگشاپ

Dekes افزود که المان­های نوری هولوگرافیک (HOE) سایر حوزه­ ها است که IHMA پیش­بینی می­کند گواه رشد روز افزونی در کار و جنبش آن باشیم.

این حوزه­ ی متولد شده ­ی موجود،یعنی فرصت برای هولوگرافی،شاهد سازمان­هایی خواهد بود که در جست و جوی تکنولوژی­های مربوط به هولوگرافی هستند لغایت به نمایش­گرهای پوشیدنی جدید و دیگر ابزارها هوشمند دست یابند و زندگی ملت را ارتقا بخشند.

با این LEDهایی که به عنوان چراغ عقب وسایل نقلیه و چراغ ترمز کاربرد می­شوند،HOEهای باره استفاده برای افزایش روشنایی تابیده شده،نقش مهمی هم در افزار وسایل نقلیه و اصلاح تصاویر روی نمایش­گرهای LCD و OLED بزرگ و حقیر دارند.هولوگرام­ های نمایشی که اغلب چشم­ پوشی (overlooked) می­شوند نیز باعث قوی­تر شدن رشد نهفته می­شود،در نتیجه سنه 2017 می­تواند شاهد فعالیت­هایی در این دسته و بزرگ­تر شدن آن باشیم.

هولوگرافی

IHMA کشورهای اروپایی و امریکای شمالی را می­بیند که به ارائه­ ی فرصت­ها در بازارطراحی برچسب های هولوگرام پیوسته می­دهند،در حالی که قدرت­های اقتصادی مثل هند و چین که در آنها هنوز جعل و قاچاق به شکلی مفصل اتمام می­شود دارای پتانسیلی عظیم هستند.امروزه و در سال­های آینده،به طور ویژه مملکت چین به ارائه­ی فرصت­هایی در حوزه­ی تقریباً نامحدود صنعت هولوگرافی پیوستگی می­دهد

اقدامات مجلس بین المللی مراحل طراحی هولوگرام – طراحی برچسب های هولوگرام

ولی ما به اقدامات اغلب و سریع­تری دربایستن داریم لغایت ببینیم که آیا موج رو به افزایش از کالاهای قاچاق چینی که به بازار سرازیر می­شوند چک و رسیدگی و متوقف می­شوند. دربایستن اکثریت هست که این مسائل را حل نماییم و این کار می­تواند شامل افزایش طراحی برچسب های هولوگرام تلفیقی در چین به عنوان بخشی از راهبرد محافظت از برند باشد.

IHMA در حال طرح ریزی برای مشارکت با سازمان­های چینی از قبیل سازمان بازرگانی چین برای مقابله با قاچاق (CTAAC)است تا دشواری ها را برطرف کند.چنین حرکت­هایی از آن برندهای حقیر که مقصد صادرات هستند را در مقابل ترسانیدن جرائم قاچاق و جرائم سازمان­یافته محافظت می­کند.”

هولوگرافی – طراحی برچسب های مراحل طراحی هولوگرام

“چین نمی­تواند به انفرادی قاچاق را شکست دهد و همکاری با امثال IHMA و چیزهایی که ما در باره کمک به چین در برطرف تشکیل مسئله‌ی قاچاق ارائه می­دهیم،می­تواند یک قدم اولیه برای شروع باشد.ارتباط جهانی و همکاری کم و بیش با ذهن باز و وسیع می­تواند در پیشبرد این اهداف مفید باشد و به ما کمک کند الی با همکاری یکدیگر این مسئله را با هم حل کنیم.”

این فرمایش دربرگیرنده گزینه­ های اعتبارسنجی به نکویی طراحی شده و کاربردی،که مورد تائید ISO 12931 هم هست،می­شود الی آزمون­کنندگان را توانا سازد الی اعتبار یک محصول مشروع و معتبر را تائید کنند.حتی آن محصولاتی که در خویش متعلقات جعلی و فیک را جای داده­اند هم می­توانند از آیتم­های معتبر تشخیص داده شوند،البته اگر در خود آپشن اعتبارسنجی دقیقی جای داده باشد.

IHMA از 100 شرکت پیشتاز در کل گیتی برپایی شده است.اعضای آن شامل تولیدکنندگان و تبدی ل­ کنندگان طراحی برچسب های هولوگرام برای امنیت بانکی،ضد قاچاق،حفاظت از برند،بسته ­بندی،گرافیک و سایر کاربردهای بازرگانی در همه جهان می­شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید