انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

مقدمه

بگ های تبلیغاتی یکی از مهمترین ابزارهایی هستند که افراد می توانند با آن ها کالای مورد نظرشان را حمل کنند.

حتی بگ های تبلیغاتی پارچه به گونه ای هستند که انواع شرکت ها برای حمل و نقل کالاهایشان آنها را به مشتری ارائه می دهند به طوریکه لوگوی شرکت نیز روی بگ چاپ شده است.

استفاده از این بگ های تبلیغاتی پارچه ای بسیار مفید و به صرفه می باشد به طوری که دیگر نیاز به استفاده از کیسه های پلاستیکی نیست، و می توان از طریق بگ تبلیغاتی پارچه ای کمک زیادی به محیط زیست کرد.

این بگ های تبلیغاتی دارای رنگ های و سایزهای متنوعی می باشند که قیمت های متفاوتی نیز دارند.

بررسی  انواع بگ های تبلیغاتی پارچه ای

بگ های تبلیغاتی پارچه ای در بعضی بخش ها مثل فروشگاه ها و نمایشگاههای بین المللی مثل نمایشگاه کتاب و دیگر موارد مورد استفاده قرار میگیرد به طوری که فروشنده می تواند یک بگ تبلیغاتی جهت حمل کالای خریداری شده به مشتری ارائه کند و این کار نوعی تبلیغات نیز برای مشتری به حساب می آید.

در برخی جاها این بگ ها تبلیغاتی به صورت اشناتیون به مشتری داده می شود تا هم جلب توجه شود و هم نوعی کار تبلیغاتی به حساب می آید.

در برخی دیگر جاها نیز شرکت ها از برخی جاها که این بگ های تبلیغاتی را چاپ میکنند، آنها را سفارش می دهند.

سفارش آنها می تواند به صورت کلی باشد مثلا 900 الی 1000 عدد را سفارش می دهند.

بیشتر بخوانید  ساک دستی بازیافت پذیر | شاپینگ بگ | ساک پارچه ای | چاپ کیسه

بعد فروشنده شرکت موقع فروش کالا قیمت این بگ های تبلیغاتی را نیز روی کالا برای مشتری حساب می کند.

نکته مهم در استفاده از بگ های تبلیغاتی این است که به نوعی می تواند بر ارتباط مشتری و فروشنده تاثیر گذار باشد و نوع تبلیغات رایگان نیز برای فروشنده به حساب می آید.

بگ های تبلیغاتی از نظر ساختاری دارای الیاف مصنوعی و طبیعی نیز می باشند، از نظر بررسی الیاف طبیعی می توان پارچه های کتان را نام برد که بسیار محیط زیست مفید است و تجزیه پذیر می باشند.

در خصوص الیاف مصنوعی نیز می توان به پارچه های سوزنی و برزنتی اشاره کرد که به صورت مواد بازیافتی تولید می شوند.

در  حوزه فروش کیف و کفش، پوشاک و موارد دیگر و یا  بخش  لوازم التحریر از بگ های تبلیغاتی پارچه ای نیز استفاده می شود که بسیار بر فروش و توسعه تجارت فروشگاه ها تاثیر گذار است.

در برخی از بگ های تبلیغاتی پارچه ای سوزنی می توان گفت که شکل و ظاهر برخی از آنها به صورت دسته لوپ، و یا باکس بگ، و فلت و جمع شو می باشد  که هر کدامشان نیز در زمینه حمل و نقل کالا بسیار موثر هستند

بگ های تبلیغاتی فلت از ارزان قیمت ترین بگ های تبلیغاتی می باشند که در بخش هایی مثل نمایشگاه ها و برخی موارد تبلیغاتی دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در مورد بگ های تبلیغاتی دسته لوپ، و جمع شو، و باکس بگ نیز می توان گفت که در فروشگاه های پوشاک مثل کیف و کفش و دیگر موارد استفاده می شود.

بیشتر بخوانید  بگ پارچه ای اختصاصی | چاپ ساک دستی| سوزنی| اسپان باند | کیسه

به دلیل مقاومت بالایی که در بگ های تبلیغاتی پارچه ای به خصوص در دسته پارچه های سوزنی وجود دارد، می توان گفت که می توانند این نوع پارچه های تبلیغاتی وزن زیادی از کالاها را تحمل نمایند. این کالاها حالا می تواند اشیای تیز نیز باشند ولی چون مقاومت بافت های این بگ های تبلیغاتی بالا است، تا حدودی می توان گفت، مدت ها این بگ های تبلیغاتی قابل استفاده هستند و برای فروشندگان نیز بسیار مقرون و به صرفه به حساب می آیند.

مزیت های بگ های تبلیغاتی پارچه ای چه می باشد

این بگ ها همان طور که در قسمت های بالا در مقاله مطرح کردیم  نسبت به کیسه های پلاستیک دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و می توان با آنها کالاهای سنگین را نیز حمل کرد.

به راحتی می توان برای تبلیغات روی این بگ ها برند شرکت را نیز چاپ کرد که در روند تبلیغات برای شرکت فروشنده تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد.

همچنین خیلی از افراد از این بگ ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند، مدت ها از آنها استفاده می کنند که انواعی از آنها چون بازیافتی هستند چندین بار مورد استفاده قرار میگیرند که در قسمت های قبلی در این مقاله نیز این مورد را مطرح ساختیم.

ویژگی های بگ تبلیغاتی چیست؟

این بگ ها در چندین رنگ توزیع می شوند و بنابر خواسته شما می توانید در رنگ های مختلف آن ها را سفارش دهید.

چاپ خانه آلتینای نیز با توجه به سابقه ای که دارد در زمینه چاپ بگ های تبلیغاتی و دیگر موارد نیز فعالیت دارد و شما می توانید با کسب مشاوره از متخصصین آلتینای، ایده ای داشته باشید و بر طبق آن اندازه ای که می خواهید می توانید بگ های تبلیغاتی خودتان را سفارش دهید و در کمترین زمان تحویل تان داده می شود که این امر باعث می شود تا سریعتر به آن هدفی که میخواهید در زمینه تبلیغات دست یابید.

بیشتر بخوانید  ست اداری

 

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

انواع مدل بگ تبلیغاتی پارچه ای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید